Formy płatności
Sprzedający udostępnia następujące formy płatności:

1. Płatność za pobraniem – Klient płaci gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki. Gotówkę należy przygotować przed przyjazdem kuriera. Za możliwość płacenia przy odbiorze pobierana dodatkowa opłata, widoczna każdorazowo przy wyborze metody płatności.

2. Przelew tradycyjny na konto bankowe Sprzedającego:
  PKO 23 1020 2241 0000 2102 0057 5712

3. System Przelewy24- bezpieczeństwo i szybkość transakcji zapewnia firma Przelewy24. W tym przypadku Klient ma do dyspozycji następujące opcje:
- kartę płatniczą - VISA, MasterCard
- szybkie przelewy większości polskich banków (Klient wybiera ten bank, w którym ma swoje     konto) szczegółowy wybór sposobu zapłaty pojawi się dopiero po zatwierdzeniu zamówienia. Po zatwierdzeniu sposobu płatności Klient zostanie przekierowany na stronę swojego banku. Od tego momentu Klient korzysta z zabezpieczeń, które oferuje jego bank. Klient zostanie poproszony o zalogowanie się i potwierdzenie zapłaty. Cała płatność zostanie automatycznie przygotowana, więc Klient nie będzie musiał wypełniać żadnych dodatkowych formularzy.
- system PayPal - bezpieczeństwo i szybkość transakcji zapewnia firma PayPal.
Z formami płatności Klient może się zapoznać także za pomocą odnośnika REGULAMIN zamieszczonego na stronie internetowej sklepu http://all4you24.pl . Dodatkowo proponowane formy płatności zostaną wskazane w czasie składania zamówienia.
Europejski Fundusz rolny
Zapisz się do naszego newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie